MPR3GCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPR3GCW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Fitxak: MPR3GCW12.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPR3GCW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPR3GCW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36008 pcs Datuen fitxa MPR3GCW12.0.pdf
Uhin - gailurra 568nm Tentsioa 2.1V
Angeluen ikuspegia 20° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPR3
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.24" (6.10mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 40mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3mm (T-1) Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Green Clear 20° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 30mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPR3BWDW6.0
MPR3BWDW6.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: IND METAL PNL 3MM BLU DIFF 6"
Stockean: 28073 pcs
Deskarga: MPR3BWDW6.0.pdf
RFQ
MPR3GCW6.0
MPR3GCW6.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V