MPC8-2WD110V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC8-2WD110V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 110V WHITE 5MM
Fitxak: MPC8-2WD110V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPC8-2WD110Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC8-2WD110V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 110V WHITE 5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20217 pcs Datuen fitxa MPC8-2WD110V.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 110V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Series MPC8-2
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.31" (7.87mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 165mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea White
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator White Diffused 45° 110V Round with Domed Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Oraingo -