MPC6-2WD220V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC6-2WD220V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT 220V WHITE 3MM
Fitxak: MPC6-2WD220V.pdf
  • Mezua
MPC6-2WD220Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC6-2WD220V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT 220V WHITE 3MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4380 pcs Datuen fitxa MPC6-2WD220V.pdf
Uhin - gailurra - Tentsioa 220V
Angeluen ikuspegia 45° Mota -
Amaiera estiloa Solder Lug Series MPC6-2
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.23" (5.84mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 70mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea White
Ingress Protection IP54 Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Panel Indicator White Diffused 45° 220V Round with Domed Top Solder Lug Oraingo -