MPC5HD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC5HD12V
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC
Fitxak: MPC5HD12V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPC5HD12Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC5HD12V fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena IND METAL PNL 5MM HER DIFF 12VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58990 pcs Datuen fitxa MPC5HD12V.pdf
Uhin - gailurra 625nm Tentsioa 12V
Angeluen ikuspegia 40° Mota LED
Amaiera estiloa - Series -
balorazio - Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 30mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Red
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Red Diffused 40° 12V Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Oraingo -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC5HDW12.0
MPC5HDW12.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED PANEL INDICATOR RED 2V
Stockean: 22360 pcs
Deskarga: MPC5HDW12.0.pdf
RFQ
MPC5GT
MPC5GT
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
Stockean: 61206 pcs
Deskarga: MPC5GT.pdf
RFQ
MPC5HD12VW6.0
MPC5HD12VW6.0
deskribapena: LED ASSY PNL 5MM HER DIFF 5V