MPC5GCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC5GCW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Fitxak: MPC5GCW12.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPC5GCW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC5GCW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36729 pcs Datuen fitxa MPC5GCW12.0.pdf
Uhin - gailurra 568nm Tentsioa 2.1V
Angeluen ikuspegia 35° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPC5
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.32" (8.13mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 40mcd Lentearen gardentasuna Clear
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Lente kolorea Colorless
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Green
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Green Clear 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 30mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC5BWTW12.0-CC
MPC5BWTW12.0-CC
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: IND METAL PNL 5MM BLUE TINT 12"
Stockean: 25432 pcs
Deskarga: MPC5BWTW12.0-CC.pdf
RFQ
MPC5BWDW12.0-CC
MPC5BWDW12.0-CC
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED ASSY PNL 5MM GN WTR CLR 6"
Stockean: 28164 pcs
Deskarga: MPC5BWDW12.0-CC.pdf
RFQ
MPC5GD
MPC5GD
deskribapena: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 565NM