MPC3ADW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPC3ADW12.0
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena PNL MNT AMBER W/WIRE 12"
Fitxak: MPC3ADW12.0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
MPC3ADW12.0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPC3ADW12.0 fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena PNL MNT AMBER W/WIRE 12" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44586 pcs Datuen fitxa MPC3ADW12.0.pdf
Uhin - gailurra 605nm Tentsioa 2V
Angeluen ikuspegia 35° Mota LED
Amaiera estiloa Wire Leads - 12" (304.80mm) Series MPC3
balorazio Vf (Typ), If (Max) Panel ebakitze formakoa Round
Panela ebakitzeko neurriak 0.24" (6.10mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 25mcd Lentearen gardentasuna Diffused
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3mm (T-1) Lente kolorea Amber
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Lanpara kolorea Amber
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza LED Panel Indicator Amber Diffused 35° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm) Oraingo 30mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MPC3AT
MPC3AT
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 605NM 40MCD AMBR
Stockean: 65201 pcs
Deskarga: MPC3AT.pdf
RFQ
MPC2T
MPC2T
fabrikatzaileak: Staco Energy Products Co.
deskribapena: POWER TRANSFRMR 3CH MP CONTROLLR
Stockean: 3573 pcs
Deskarga: MPC2T.pdf
RFQ
MPC3BCW6.0
MPC3BCW6.0
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED PANEL IND GRN/RED 2.1V/2V
Deskarga: MPC3BCW6.0.pdf
MPC3AD
MPC3AD
deskribapena: PNL MNT W/ WIRE 605NM 25MCD AMBR
Deskarga: MPC3AD.pdf
MPC3BC
MPC3BC
deskribapena: IND METAL PNL 3MM HER/GN WH DIFF