LTM1405GC
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTM1405GC
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED ASSY VERT 0.14" 5MM GRN CLR
Fitxak: LTM1405GC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
LTM1405GCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTM1405GC fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED ASSY VERT 0.14" 5MM GRN CLR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 207992 pcs Datuen fitxa LTM1405GC.pdf
Uhin - gailurra 568nm Tentsioaren balorazioa 2.1V
Angeluen ikuspegia 35° Series LTM
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 40mcd
Lente mota Clear Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Green Clear 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm, T-1 3/4
Oraingo 30mA konfigurazioa Single