ELM22003GD
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ELM22003GD
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED ASSY 0.200" 3MM GRN DIFF 2LD
Fitxak: ELM22003GD.pdf
  • Mezua
ELM22003GDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ELM22003GD fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena LED ASSY 0.200" 3MM GRN DIFF 2LD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 267553 pcs Datuen fitxa ELM22003GD.pdf
Uhin - gailurra 568nm Tentsioaren balorazioa 2.1V
Angeluen ikuspegia 35° Series ELM2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Balorazioa 25mcd
Lente mota Diffused Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 3mm, T-1
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm, T-1
Oraingo 30mA konfigurazioa Single
Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ELM22003GDT
ELM22003GDT
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED ASSY 0.200" 3MM GRN DIFF 2LD