301-150CS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 301-150CS
Fabrikatzaileak / Marka: Bivar, Inc.
Produktuaren Deskribapena MOUNT RECT CAPACITORS 0.150"
Fitxak: 301-150CS.pdf
  • Mezua
301-150CSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 301-150CS fabrikatzailea Bivar, Inc.
deskribapena MOUNT RECT CAPACITORS 0.150" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3665 pcs Datuen fitxa 301-150CS.pdf
Zabalera 0.125" (3.18mm) 1/8” Usage Capacitors
Mota Mount forma Rectangular
Series PERM-O-PADS® Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Luzera 0.270" (6.86mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 0.150" (3.81mm)
Ezaugarriak - Diametroa - Kanpoan -
Diametroa - Barruan - Deskribapen zehatza Component Mount Capacitors Rectangular 0.150" (3.81mm) Natural
Kolore Natural
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Digi International
deskribapena: HUBPORT 7C USB2.0 INT'L 5V
Stockean: 606 pcs
Deskarga: 301-2010-27.pdf
RFQ
deskribapena: SERIAL DEVICE SERVER 20-PORT
Stockean: 117 pcs
Deskarga: 301-2000-10.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 184POS .050
Stockean: 8566 pcs
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: D-SUB CONTACTS HARDWARE
Stockean: 119642 pcs
Deskarga:
fabrikatzaileak: EDAC Inc.
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 188POS .050
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 132POS .050
deskribapena: CABLE HUBPORT 4C USB2.0 INT'L 5V
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 150POS .050
301-150 MOD
301-150 MOD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: MOUNT RECT CAPACITORS 0.150"
Deskarga: 301-150 MOD.pdf
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: MOUNT RECT CAPACITORS 0.030"
deskribapena: MOUNT RECT CAPACITORS 0.040"