SP400-0.007-AC-54
BergquistBergquist
SP400-0.007-AC-54 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SP400-0.007-AC-54
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH
Fitxak: 1.SP400-0.007-AC-54.pdf2.SP400-0.007-AC-54.pdf3.SP400-0.007-AC-54.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SP400-0.007-AC-54ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SP400-0.007-AC-54 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 19.05MMX12.7MM W/ADH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Usage TO-220 Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0070" (0.178mm) Erresistentzia termikoa 1.13°C/W
Kontrolutasun termikoa 0.9 W/m-K forma Rectangular
Series Sil-Pad® 400 eskema 19.05mm x 12.70mm