GPHC3.0-0.080-02-0816
BergquistBergquist
GPHC3.0-0.080-02-0816 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPHC3.0-0.080-02-0816
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLUE
Fitxak: 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 941 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
GPHC3.0-0.080-02-0816ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPHC3.0-0.080-02-0816 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 406.4MMX203.2MM BLUE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 941 pcs Datuen fitxa 1.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf2.GPHC3.0-0.080-02-0816.pdf
Usage - Mota Pad, Sheet
Lodiera 0.0800" (2.032mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 3.0 W/m-K forma Rectangular
Series Gap Pad® HC 3.0 eskema 406.40mm x 203.20mm
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Thermal Pad Blue 406.40mm x 203.20mm Rectangular Tacky - Both Sides