BP100-0.005-00-1010
BergquistBergquist
BP100-0.005-00-1010 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BP100-0.005-00-1010
Fabrikatzaileak / Marka: Bergquist
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT
  • Mezua
BP100-0.005-00-1010ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BP100-0.005-00-1010 fabrikatzailea Bergquist
deskribapena THERM PAD 254MMX254MM W/ADH WHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Usage - Mota Sheet, Tape
Lodiera 0.0050" (0.127mm) Erresistentzia termikoa 0.52°C/W
Kontrolutasun termikoa 0.8 W/m-K forma Square
Series Bond-Ply® 100 eskema 254.00mm x 254.00mm
Beste izenak BER158
BOND PLY 105 10X10"
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyimide Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad White 254.00mm x 254.00mm Square Adhesive - Both Sides Kolore White