9505 060U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9505 060U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena CBL 5PR 24AWG SHLD
Fitxak:
Stock egoera 78 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
9505 060U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9505 060U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena CBL 5PR 24AWG SHLD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 78 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 24 AWG Tentsioa 300V
Ezkutu mota Foil Ezkutu materiala Aluminum
Ezkutuaren estaldura 100% Series -
Beste izenak BEL5239-1000 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 80°C
Zuzendarien kopurua 10 (5 Pair Twisted) Luzera 1000.0' (304.8m)
Jacket kolorea Chrome Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0320" (0.813mm)
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.289" (7.34mm)
Deskribapen zehatza 10 (5 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Chrome 24 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 7/32
Zuzendaria Materiala Copper, Tinned Zuzendaritza isolatzailea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kable mota Multi-Pair
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 5PR 24AWG SHLD
Stockean: 153 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 75 pcs
Deskarga:
RFQ
Stockean: 18 pcs
9505-100BLK
9505-100BLK
fabrikatzaileak: E-Z-Hook
deskribapena: TEST LEAD 20AWG 1000V BLACK 100'
Stockean: 1272 pcs
Deskarga: 9505-100BLK.pdf
deskribapena: MULTI-PAIR 10COND 24AWG 100'
Stockean: 605 pcs
Deskarga: 9505 060100.pdf
950502-6102-AR
950502-6102-AR
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET 2POS 2MM VERT T/H
Stockean: 4743 pcs
Deskarga: 950502-6102-AR.pdf
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: CONN SOCKET 3POS RT/A 2MM T/H
Deskarga: 950503-5002-AR.pdf
9504D
9504D
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: WR RAT COMB STBY 5/8
9505-100RED
9505-100RED
fabrikatzaileak: E-Z-Hook
deskribapena: TEST LEAD 20AWG 1000V RED 100'
Deskarga: 9505-100RED.pdf
95050
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: WRSTSTRP MTL ADJ XL BK 7MM SNP 6