9116 009N1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9116 009N1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena COAX 75 OHM RG6 18AWG
Fitxak: 9116 009N1000.pdf
Stock egoera 364 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
9116 009N1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9116 009N1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena COAX 75 OHM RG6 18AWG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 364 pcs Datuen fitxa 9116 009N1000.pdf
Wire Gauge 18 AWG VoP, hedapenaren abiadura 83
Ezkutu mota Foil, Braid Ezkutu materiala Aluminum
Ezkutuaren estaldura 100%, 60% Series -
Beste izenak BEL7216-1000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Luzera 1000.0' (304.80m) Jacket kolorea White
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.270" (6.86mm)
inpedantzia 75 Ohms Material dielektrikoa Foam Polyethylene (FPE)
Dielektrikoko diametroa 0.180" (4.57mm) Deskribapen zehatza Coaxial Cable 18 AWG RG-6 1000.0' (304.80m) 75 Ohms
Zuzendaria Strand Solid Zuzendaria Materiala Steel, Copper Coated
Kable mota Coaxial Kableen taldea RG-6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9116
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HANDLE RND .187"DIA 1.00"H ALUM
Stockean: 17242 pcs
Deskarga: 9116.pdf
RFQ
9116
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: AC/DC CONVERTER 150V 30A 1200W
Stockean: 43 pcs
Deskarga: 9116.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: COAX 75 OHM RG6 18AWG
Stockean: 618 pcs
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 393 pcs
9116 010S700
9116 010S700
Stockean: 479 pcs
Deskarga: 9116 010S700.pdf
Stockean: 818 pcs
9116 009U1000
9116 009U1000
Stockean: 390 pcs
Deskarga: 9116 009U1000.pdf
9115D
9115D
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: WR RAT COMB 15MM
Stockean: 5255 pcs
Deskarga:
9115R0K-BOO
9115R0K-BOO
fabrikatzaileak: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
deskribapena: CAP SILICON 15PF 100V SMD
Deskarga: 9115R0K-BOO.pdf
deskribapena: CABLE COAX 18 AWG 1000'
Stockean: 366 pcs
9116 010N1000
9116 010N1000