9110 009U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 9110 009U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena COAX 75 OHM RG59 20AWG
Fitxak: 9110 009U1000.pdf
Stock egoera 349 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 349 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
9110 009U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 9110 009U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena COAX 75 OHM RG59 20AWG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 349 pcs Datuen fitxa 9110 009U1000.pdf
Wire Gauge 20 AWG VoP, hedapenaren abiadura 83
Ezkutu mota Foil, Braid Ezkutu materiala Aluminum
Ezkutuaren estaldura 100%, 67% Series -
Beste izenak BEL7213-1000 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C
Luzera 1000.0' (304.80m) Jacket kolorea White
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.242" (6.15mm)
inpedantzia 75 Ohms Material dielektrikoa Foam Polyethylene (FPE)
Dielektrikoko diametroa 0.144" (3.66mm) Deskribapen zehatza Coaxial Cable 20 AWG RG-59 1000.0' (304.80m) 75 Ohms
Zuzendaria Strand Solid Zuzendaria Materiala Steel, Copper Coated
Kable mota Coaxial Kableen taldea RG-59
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9110-100-B-12
9110-100-B-12
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER BRASS 1"
Stockean: 2323 pcs
Deskarga:
RFQ
9110
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: HANDLE RND .187"DIA .625"H ALUM
Stockean: 18207 pcs
Deskarga: 9110.pdf
RFQ
9110-100-SS
9110-100-SS
fabrikatzaileak: RAF
deskribapena: ROUND SPACER STAINLESS STEEL 1"
Deskarga:
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: ROUND SPACER NYLON 25.27MM
Deskarga: 911-995.pdf
9110
fabrikatzaileak: B&K Precision
deskribapena: PWR SUPPLY 100W MULTI 60V/5A DC
Stockean: 268 pcs
9110-12 BLK
9110-12 BLK
fabrikatzaileak: E-Z-Hook
deskribapena: PATCHCORD SQ SOCKET 12" BLK