8741 060U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8741 060U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena CBL 2PR 22AWG
Fitxak:
Stock egoera 120 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 120 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
8741 060U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8741 060U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena CBL 2PR 22AWG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 120 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 22 AWG Ezkutu mota -
Ezkutu materiala - Ezkutuaren estaldura -
Series - Beste izenak BEL5186-1000
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C Zuzendarien kopurua 4 (2 Pair Twisted)
Luzera 1000.0' (304.8m) Jacket kolorea Chrome
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0320" (0.813mm) Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.230" (5.84mm) Deskribapen zehatza 4 (2 Pair Twisted) Conductor Multi-Pair Cable Chrome 22 AWG 1000.0' (304.8m)
Zuzendaria Strand Solid Zuzendaria Materiala Copper, Tinned
Zuzendaritza isolatzailea Poly-Vinyl Chloride (PVC) Kable mota Multi-Pair
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 2PR 22AWG
Stockean: 117 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN HEADER 10POS .050" STR PCB
Stockean: 5843 pcs
Deskarga: 87410-105.pdf
RFQ
87409-150LF
87409-150LF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN HEADER 100POS .050 VERT SMD
Stockean: 17748 pcs
Deskarga: 87409-150LF.pdf
deskribapena: CONN HEADER 90POS .050" STR PCB
Deskarga: 87409-145.pdf
deskribapena: CONN HEADER 90POS .050 VERT SMD
Deskarga: 87409-145LF.pdf
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 2PR 22AWG
Stockean: 29 pcs
Deskarga:
8741 060U500
8741 060U500
Stockean: 262 pcs
87410
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: DECELERATION UNIT WITH ROPE LANY
Stockean: 803 pcs
deskribapena: CONN HEADER 100POS .050" STR PCB
deskribapena: CONN HEADER 20POS .050" STR PCB