5508FE 008U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5508FE 008U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD
Fitxak: 5508FE 008U1000.pdf
Stock egoera 216 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5508FE 008U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5508FE 008U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 216 pcs Datuen fitxa 5508FE 008U1000.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioa 300V
Ezkutu mota Foil Ezkutu materiala Aluminum
Ezkutuaren estaldura 100% Series -
Beste izenak BEL8373-1000 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C
Zuzendarien kopurua 10 Luzera 1000.0' (304.8m)
Jacket kolorea Gray Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0180" (0.457mm)
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.217" (5.51mm)
Deskribapen zehatza 10 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 7/30
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendaritza isolatzailea Polypropylene (PP)
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5508FE 008U500
5508FE 008U500
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CABLE 10 COND 22AWG SHLD
Stockean: 490 pcs
Deskarga: 5508FE 008U500.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Sumida Corporation
deskribapena: FIXED IND 560NH 100MA 3.2 OHM
Stockean: 502537 pcs
Deskarga: 55085613400.pdf
RFQ
5509
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 10UH 12A 12 MOHM TH
Stockean: 5337 pcs
Deskarga: 5509.pdf
deskribapena: FIXED IND 82NH 390MA 210 MOHM
fabrikatzaileak: Mill-Max
deskribapena: CONN PC PIN CIRC
deskribapena: FIXED IND 680NH 250MA 500 MOHM
Deskarga:
5508FE 0081000
5508FE 0081000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 10COND 22AWG FRPVC SHLD
Stockean: 241 pcs
Deskarga: 5508FE 0081000.pdf
55088-BP
55088-BP
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SW TGL SPDT
Deskarga: 55088-BP.pdf
5508UE 008U1000
5508UE 008U1000
deskribapena: CBL 10COND 22AWG PO FRPVC
Stockean: 244 pcs
Deskarga: 5508UE 008U1000.pdf
deskribapena: FIXED IND 68NH 410MA 190 MOHM