5506FE 008U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5506FE 008U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD
Fitxak: 5506FE 008U1000.pdf
Stock egoera 256 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5506FE 008U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5506FE 008U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 256 pcs Datuen fitxa 5506FE 008U1000.pdf
Wire Gauge 22 AWG Tentsioa 300V
Ezkutu mota Foil Ezkutu materiala Aluminum
Ezkutuaren estaldura 100% Series -
Beste izenak BEL8369-1000 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C
Zuzendarien kopurua 8 Luzera 1000.0' (304.8m)
Jacket kolorea Gray Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0180" (0.457mm)
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.187" (4.75mm)
Deskribapen zehatza 8 Conductor Multi-Conductor Cable Gray 22 AWG Foil 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 7/30
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendaritza isolatzailea Polypropylene (PP)
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5506UE 0081000
5506UE 0081000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 8COND 22AWG PP FRPVC
Stockean: 309 pcs
Deskarga: 5506UE 0081000.pdf
RFQ
5506FE 0081000
5506FE 0081000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 8COND 22AWG FRPVC SHLD
Stockean: 307 pcs
Deskarga: 5506FE 0081000.pdf
RFQ
5506UE 008U1000
5506UE 008U1000
Stockean: 394 pcs
Deskarga: 5506UE 008U1000.pdf
5507 SL001
5507 SL001
fabrikatzaileak: Alpha Wire
deskribapena: CABLE 7COND 22AWG SHLD 1000'
Stockean: 15 pcs
Deskarga: 5507 SL001.pdf
5506207F
5506207F
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED CBI 4MM FLAT TOP GRN DIFF RA
Stockean: 59320 pcs
Deskarga: 5506207F.pdf
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED CBI 4MM FLAT TOP RED DIFF RA
Stockean: 4292 pcs
Deskarga: 5506407F.pdf
deskribapena: LED CBI 4MM FLAT TOP YLW DIFF RA
Stockean: 281 pcs
Deskarga: 5506FE 0051000.pdf
550602U100AC2BS
550602U100AC2BS
fabrikatzaileak: Cornell Dubilier Electronics
deskribapena: CAP ALUM 6000UF 100V SCREW
Deskarga: 550602U100AC2BS.pdf
5507
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: FIXED IND 250UH 4A 89 MOHM TH