5202UP D15U1000
BeldenBelden
Belden
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 5202UP D15U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena CBL 4COND 16AWG PVC FRPVC
Fitxak: 5202UP D15U1000.pdf
Stock egoera 208 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 208 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
5202UP D15U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 5202UP D15U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena CBL 4COND 16AWG PVC FRPVC Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 208 pcs Datuen fitxa 5202UP D15U1000.pdf
Wire Gauge 16 AWG Tentsioa 300V
Ezkutu mota - Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura - Series -
Beste izenak BEL8087-1000 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 75°C
Zuzendarien kopurua 4 Luzera 1000.0' (304.8m)
Jacket kolorea Blue Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.0150" (0.381mm)
Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.244" (6.20mm)
Deskribapen zehatza 4 Conductor Multi-Conductor Cable Blue 16 AWG 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand 65/34
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendaritza isolatzailea Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Kable mota Multi-Conductor
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
5202XL
5202XL
fabrikatzaileak: Klein Tools
deskribapena: GENERAL-PURPOSE BELT (X-LARGE)
Stockean: 2361 pcs
Deskarga: 5202XL.pdf
RFQ
5202UP D15U500
5202UP D15U500
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CBL 4COND 16AWG PVC FRPVC
Stockean: 330 pcs
Deskarga: 5202UP D15U500.pdf
RFQ
5202UP 0101000
5202UP 0101000
fabrikatzaileak: Belden
Stockean: 206 pcs
Deskarga: 5202UP 0101000.pdf
5202UP 009U1000
5202UP 009U1000
Stockean: 187 pcs
Deskarga: 5202UP 009U1000.pdf
5202UP D151000
5202UP D151000
Stockean: 175 pcs
Deskarga: 5202UP D151000.pdf
Stockean: 350 pcs
Deskarga: 5202UP D15500.pdf
5203
fabrikatzaileak: 3M
deskribapena: EASI-CARE MEDORG VAPORACID 1=1PC
Stockean: 4948 pcs
Deskarga: 5203.pdf
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: CONN FPC VERT 14POS 1.00MM PCB