2412 009U1000
BeldenBelden
2412 009U1000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2412 009U1000
Fabrikatzaileak / Marka: Belden
Produktuaren Deskribapena MULTI-PAIR 8COND 23AWG WHT 1000'
Fitxak: 1.2412 009U1000.pdf2.2412 009U1000.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 280 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
2412 009U1000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2412 009U1000 fabrikatzailea Belden
deskribapena MULTI-PAIR 8COND 23AWG WHT 1000' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280 pcs Datuen fitxa 1.2412 009U1000.pdf2.2412 009U1000.pdf
Wire Gauge 23 AWG Usage Network
Ezkutu mota - Ezkutu materiala -
Ezkutuaren estaldura - Series DataTwist® 2400
balorazio UL Style CMR Beste izenak BEL1337-1000
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 75°C Zuzendarien kopurua 8 (4 Pair)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera 1000.0' (304.8m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea White
Txaketa (Isolamendua) Lodiera - Txaketa (isolamendua) materiala Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.220" (5.59mm) Ezaugarriak Rip Cord
Deskribapen zehatza 8 (4 Pair) Conductor Multi-Pair, Cat6 Cable White 23 AWG 1000.0' (304.8m) Zuzendaria Strand Solid
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendaritza isolatzailea Polyolefin (PO)
Kable mota Multi-Pair, Cat6
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2412 010A1000
2412 010A1000
fabrikatzaileak: Belden
deskribapena: CAT6+ 4PR U/UTP CMR RIB
Stockean: 350847 pcs
Deskarga:
RFQ
24120C
24120C
fabrikatzaileak: Murata Power Solutions
deskribapena: FIXED IND 12UH 1.36A 100 MOHM
Stockean: 152725 pcs
Deskarga: 24120C.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE CARTRIDGE 10A 250VAC