VT10-2061
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VT10-2061
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN TNC PLUG STR CRIMP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
VT10-2061ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VT10-2061 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN TNC PLUG STR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 24523 pcs Datuen fitxa
Ezkutuaren amaiera Crimp Series -
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -
Portuen kopurua 1 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Akoplatu zikloak -
Txertatze galera - Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - inpedantzia -
Etxebizitza kolorea - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Material dielektrikoa -
Konektore mota Plug, Male Pin Konektorearen estiloa TNC
Zentroa Harremanetarako Plateratzea - Zentroa harremanetan jartzeko materiala -
Kableen taldea RG-179 Gorputzaren materiala -
Gorputzaren amaiera -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VT10-2051
VT10-2051
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN TNC PLUG STR 50 OHM CRIMP
Stockean: 26436 pcs
Deskarga: VT10-2051.pdf
RFQ
VT1045BP-M3/4W
VT1045BP-M3/4W
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO220AC