VBI211-75
BelBel
VBI211-75 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VBI211-75
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
Fitxak: VBI211-75.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
VBI211-75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VBI211-75 fabrikatzailea Bel
deskribapena CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15057 pcs Datuen fitxa VBI211-75.pdf
Tentsioaren balorazioa 500V Ezkutuaren amaiera Solder
Series - Packaging Bulk
Beste izenak 1427-1039
VBI21175
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 165°C
Portuen kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 500 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatze galera 0.2dB Ingress Protection -
Barne hartzen ditu 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut inpedantzia 75 Ohm
Etxebizitza kolorea Black, Silver Maiztasuna - Geh 1GHz
Ezaugarriak Board Guide Mota atxikitzea Bayonet Lock
Material dielektrikoa Polypropylene (PP) Deskribapen zehatza BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohm Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Kontaktua amaitzea Solder Konektore mota Jack, Female Socket
Konektorearen estiloa BNC Zentroa Harremanetarako Plateratzea Gold
Zentroa harremanetan jartzeko materiala Phosphor Bronze Kableen taldea -
Gorputzaren materiala Zinc Alloy Gorputzaren amaiera Nickel
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VBI211
VBI211
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: CONN BNC JACK R/A 50 OHM PCB
Stockean: 13941 pcs
Deskarga: VBI211.pdf
RFQ
VBI201
VBI201
fabrikatzaileak: Bel