SRBC-10E2ALG
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRBC-10E2ALG
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W
Fitxak: SRBC-10E2ALG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
108 pcs
  • Mezua
SRBC-10E2ALGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRBC-10E2ALG fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7339 pcs Datuen fitxa SRBC-10E2ALG.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.75 ~ 3.63 V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 14V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm) Series SRBC
Energia (Watts) 36W Packaging Tray
Pakete / kasua 7-SMD Module Beste izenak SRBC-10E2AL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.75 ~ 3.63 V 10A 4.5V - 14V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low