SQ48T08060-NDB0
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SQ48T08060-NDB0
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 6V 48W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SQ48T08060-NDB0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SQ48T08060-NDB0 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 6V 48W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3595 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 6V Tentsioa - isolamendua 2kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.30" L x 0.90" W x 0.26" H (58.4mm x 22.9mm x 6.6mm)
Series SemiQ™ SQ48 Energia (Watts) 48W
Packaging Bulk Pakete / kasua 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 6V 8A 36V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 8A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active Low