SLIN-20F1A0G
BelBel
SLIN-20F1A0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLIN-20F1A0G
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Fitxak: SLIN-20F1A0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
324 pcs
  • Mezua
SLIN-20F1A0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLIN-20F1A0G fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10554 pcs Datuen fitxa SLIN-20F1A0G.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 0.6 ~ 3.6 V Tentsioa - Sarrera (min) 2.4V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 1.30" L x 0.53" W x 0.33" H (33.0mm x 13.5mm x 8.5mm) Series SLIN
Energia (Watts) 72W Packaging Tray
Pakete / kasua Module Beste izenak 507-1580
SLIN-20F1A0
SLIN20F1A0
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OTP
Eraginkortasuna 90.8% Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.6 V 20A 2.4V - 5.5V Input
Uneko - Irteera (Max) 20A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High