SIP502.5LTR7
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIP502.5LTR7
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 15W
Fitxak: SIP502.5LTR7.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SIP502.5LTR7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIP502.5LTR7 fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4111 pcs Datuen fitxa SIP502.5LTR7.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.50" L x 0.55" W x 0.25" H (63.5mm x 14.0mm x 6.4mm) Series SIP 500
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua 11-SIP Module Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 83%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 6A 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 6A
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIP5628CS-TR-E3
SIP5628CS-TR-E3
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: IC SCSI 14-LINE TERM
Stockean: 4264 pcs
Deskarga: SIP5628CS-TR-E3.pdf
RFQ
SIP503.3LT
SIP503.3LT
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Stockean: 3886 pcs
Deskarga: SIP503.3LT.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DC DC CONVERTER 1.8V 11W
Deskarga: SIP501.8LT.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.1V 20W
deskribapena: IC SCSI 14-LINE TERM SQFP
Deskarga: SIP5638CS-TR-E3.pdf
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V 20W
deskribapena: DC DC CONVERTER
Deskarga:
SIP502.5LTR
SIP502.5LTR
deskribapena: DC DC CONVERTER 2.5V 15W
Deskarga: SIP502.5LTR.pdf
Deskarga: SIP503.3LTR.pdf
SIP501.8LTR7
SIP501.8LTR7