SIE503.3LTR
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIE503.3LTR
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Fitxak: SIE503.3LTR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SIE503.3LTRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIE503.3LTR fabrikatzailea Bel
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3086 pcs Datuen fitxa SIE503.3LTR.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V
Tentsioa - Input (Max) 5.5V Mota Non-Isolated PoL Module
Tamaina / dimentsioa 2.50" L x 0.55" W x 0.25" H (63.5mm x 14.0mm x 6.4mm) Series SIE 500
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua 11-SIP Module Tenperatura operatiboa 0°C ~ 55°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, SCP Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 4.5V - 5.5V Input Uneko - Irteera (Max) 6A