SDH-H15BL
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SDH-H15BL
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R
Fitxak: SDH-H15BL.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SDH-H15BLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SDH-H15BL fabrikatzailea Bel
deskribapena HOOD SDH 15 POS STR W/LATCHES(R Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 42677 pcs Datuen fitxa SDH-H15BL.pdf
estali Unshielded Series SDH
ionikoa - Beste izenak 7024915025
SDHH15BL
Posizio kopurua 15 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Phenylene Oxide, Modified Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Hardware Strain Relief Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position Two Piece Backshell Connector Black 180° Unshielded Kolore Black
Kable mota Round Cable Irten 180°
Osagarri mota Two Piece Backshell
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SDH15K
SDH15K
fabrikatzaileak: Semtech Corporation
deskribapena: DIODE GEN PURP 15KV 400MA MODULE