SCX114-150
BelBel
SCX114-150 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCX114-150
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD
Fitxak: SCX114-150.pdf
  • Mezua
SCX114-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCX114-150 fabrikatzailea Bel
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 15UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5087 pcs Datuen fitxa SCX114-150.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
estali Unshielded Series SCX114
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -
Bobinak kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzioa - seriean konektatuta 60.12µH Indukzioa - Paralelean konektatuta 15µH
Altuera 0.217" (5.50mm) Deskribapen zehatza Unshielded 2 Coil Inductor Array 60.12µH Inductance - Connected in Series 15µH Inductance - Connected in Parallel 87 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.4A Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 348 mOhm Max DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 87 mOhm Max
Oraingo balorazioa - Seriea 700mA Oraingo balorazioa - Paraleloa 1.4A