SCTH2010-220
BelBel
SCTH2010-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCTH2010-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD
Fitxak: SCTH2010-220.pdf
  • Mezua
SCTH2010-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCTH2010-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 240MA 1.7 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5001 pcs Datuen fitxa SCTH2010-220.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
estali Shielded Series SCTH2010
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 240mA 1.7 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.7 Ohm Max Uneko balorazioa 240mA
Uneko - Saturazioa 240mA