SCRH8D43-220
BelBel
SCRH8D43-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH8D43-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 2.1A 75 MOHM SMD
Fitxak: SCRH8D43-220.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCRH8D43-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH8D43-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 2.1A 75 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213082 pcs Datuen fitxa SCRH8D43-220.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
estali Shielded Series SCRH8D43
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1521-2
SCRH8D43-220M
SCRH8D43220
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) 0.185" (4.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 2.1A 75 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 75 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.1A Uneko - Saturazioa 2.1A