SCRH74B-120
BelBel
SCRH74B-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH74B-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.71A 67 MOHM SMD
Fitxak: SCRH74B-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SCRH74B-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH74B-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 1.71A 67 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223143 pcs Datuen fitxa SCRH74B-120.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
estali Shielded Series SCRH74B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.177" (4.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 1.71A 67 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 67 mOhm Max Uneko balorazioa 1.71A
Uneko - Saturazioa 1.71A