SCRH6D38-390
BelBel
SCRH6D38-390 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH6D38-390
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 1A 138 MOHM SMD
Fitxak: SCRH6D38-390.pdf
  • Mezua
SCRH6D38-390ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH6D38-390 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 39UH 1A 138 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 316165 pcs Datuen fitxa SCRH6D38-390.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
estali Shielded Series SCRH6D38
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 10kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Inductor 1A 138 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 138 mOhm Max Uneko balorazioa 1A
Uneko - Saturazioa 1A