SCRH62B-7R1
BelBel
SCRH62B-7R1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH62B-7R1
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 7.1UH 1.53A 110 MOHM
Fitxak: SCRH62B-7R1.pdf
  • Mezua
SCRH62B-7R1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH62B-7R1 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 7.1UH 1.53A 110 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3325 pcs Datuen fitxa SCRH62B-7R1.pdf
Mota - tolerantzia -20%, +40%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
estali Shielded Series SCRH62B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 7.1µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 7.1µH Shielded Inductor 1.53A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm Max Uneko balorazioa 1.53A
Uneko - Saturazioa 1.22A