SCRH62B-120
BelBel
SCRH62B-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH62B-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.24A 200 MOHM
Fitxak: SCRH62B-120.pdf
  • Mezua
SCRH62B-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH62B-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 1.24A 200 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4807 pcs Datuen fitxa SCRH62B-120.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.252" W (6.50mm x 6.40mm)
estali Shielded Series SCRH62B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 1.24A 200 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 200 mOhm Max Uneko balorazioa 1.24A
Uneko - Saturazioa 1A