SCRH5D28R-6R0
BelBel
SCRH5D28R-6R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH5D28R-6R0
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6UH 3A 41.9 MOHM SMD
Fitxak: SCRH5D28R-6R0.pdf
  • Mezua
SCRH5D28R-6R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH5D28R-6R0 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6UH 3A 41.9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 235355 pcs Datuen fitxa SCRH5D28R-6R0.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
estali Shielded Series SCRH5D28R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6µH Shielded Inductor 3A 41.9 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 41.9 mOhm Max Uneko balorazioa 3A
Uneko - Saturazioa 1.7A