SCRH4D28-120
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH4D28-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.5A 131 MOHM SMD
Fitxak: SCRH4D28-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCRH4D28-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH4D28-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 1.5A 131 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 290645 pcs Datuen fitxa SCRH4D28-120.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SCRH4D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 1.5A 131 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 131 mOhm Max Uneko balorazioa 1.5A
Uneko - Saturazioa 840mA