SCRH3D16-6R8
BelBel
SCRH3D16-6R8 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH3D16-6R8
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM
Fitxak: SCRH3D16-6R8.pdf
  • Mezua
SCRH3D16-6R8ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH3D16-6R8 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 6.8UH 1.14A 170 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350715 pcs Datuen fitxa SCRH3D16-6R8.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 6.8µH Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Inductor 1.14A 170 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 170 mOhm Max Uneko balorazioa 1.14A
Uneko - Saturazioa 730mA