SCRH127/LD-681
BelBel
SCRH127/LD-681 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127/LD-681
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 680UH 760MA 1.13 OHM
Fitxak: SCRH127/LD-681.pdf
  • Mezua
SCRH127/LD-681ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127/LD-681 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 680UH 760MA 1.13 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 200658 pcs Datuen fitxa SCRH127/LD-681.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127/LD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 680µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 680µH Shielded Inductor 760mA 1.13 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.13 Ohm Max Uneko balorazioa 760mA
Uneko - Saturazioa 850mA