SCRH127/LD-391
BelBel
SCRH127/LD-391 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127/LD-391
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 1.04A 572 MOHM
Fitxak: SCRH127/LD-391.pdf
  • Mezua
SCRH127/LD-391ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127/LD-391 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 390UH 1.04A 572 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210620 pcs Datuen fitxa SCRH127/LD-391.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127/LD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 390µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 390µH Shielded Inductor 1.04A 572 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 572 mOhm Max Uneko balorazioa 1.04A
Uneko - Saturazioa 1.1A