SCRH127/LD-220
BelBel
SCRH127/LD-220 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127/LD-220
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 4.78A 36.4 MOHM
Fitxak: SCRH127/LD-220.pdf
  • Mezua
SCRH127/LD-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127/LD-220 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 22UH 4.78A 36.4 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 208498 pcs Datuen fitxa SCRH127/LD-220.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127/LD
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Shielded Inductor 4.78A 36.4 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 36.4 mOhm Max Uneko balorazioa 4.78A
Uneko - Saturazioa 4.7A