SCRH127-180
BelBel
SCRH127-180 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127-180
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 4.36A 39.2 MOHM
Fitxak: SCRH127-180.pdf
  • Mezua
SCRH127-180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127-180 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 18UH 4.36A 39.2 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203268 pcs Datuen fitxa SCRH127-180.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 595-1448-2
SCRH127-180M
SCRH127180
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 18µH
Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 18µH Shielded Inductor 4.36A 39.2 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 39.2 mOhm Max
Uneko balorazioa 4.36A Uneko - Saturazioa 3.9A