SCRH125B-180
BelBel
SCRH125B-180 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH125B-180
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 4.22A 38 MOHM SMD
Fitxak: SCRH125B-180.pdf
  • Mezua
SCRH125B-180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH125B-180 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 18UH 4.22A 38 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 170112 pcs Datuen fitxa SCRH125B-180.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH125B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 18µH Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 18µH Shielded Inductor 4.22A 38 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 38 mOhm Max Uneko balorazioa 4.22A
Uneko - Saturazioa 3A