SCRH105A-120
BelBel
SCRH105A-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH105A-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD
Fitxak: SCRH105A-120.pdf
  • Mezua
SCRH105A-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH105A-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 4.38A 39 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 185661 pcs Datuen fitxa SCRH105A-120.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
estali Shielded Series SCRH105A
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 4.38A 39 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 39 mOhm Max Uneko balorazioa 4.38A
Uneko - Saturazioa 4.2A