SCRH104-471
BelBel
SCRH104-471 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH104-471
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 470UH 440MA 1.74 OHM
Fitxak: SCRH104-471.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCRH104-471ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH104-471 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 470UH 440MA 1.74 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 177442 pcs Datuen fitxa SCRH104-471.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
estali Shielded Series SCRH104
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 470µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 470µH Shielded Inductor 440mA 1.74 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.74 Ohm Max Uneko balorazioa 440mA
Uneko - Saturazioa 360mA