SCRH104-120
BelBel
SCRH104-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH104-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 3A 54 MOHM SMD
Fitxak: SCRH104-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCRH104-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH104-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 3A 54 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 178320 pcs Datuen fitxa SCRH104-120.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
estali Shielded Series SCRH104
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 3A 54 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 54 mOhm Max Uneko balorazioa 3A
Uneko - Saturazioa 2.25A