SCRH1035R-1R5
BelBel
SCRH1035R-1R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH1035R-1R5
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 7.69A 10 MOHM
Fitxak: SCRH1035R-1R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCRH1035R-1R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH1035R-1R5 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 1.5UH 7.69A 10 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246131 pcs Datuen fitxa SCRH1035R-1R5.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
estali Shielded Series SCRH1035R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.122" (3.10mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Inductor 7.69A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 10 mOhm Max Uneko balorazioa 7.69A
Uneko - Saturazioa 8.1A