SCR63B-120
BelBel
SCR63B-120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCR63B-120
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12UH 1.53A 160 MOHM
Fitxak: SCR63B-120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
SCR63B-120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCR63B-120 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 12UH 1.53A 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 214936 pcs Datuen fitxa SCR63B-120.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.256" L x 0.232" W (6.50mm x 5.90mm)
estali Shielded Series SCR63B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 12µH Altuera - Eserita (Max) 0.138" (3.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 1.53A 160 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max Uneko balorazioa 1.53A
Uneko - Saturazioa 940mA