SCR105B-820
BelBel
SCR105B-820 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCR105B-820
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 82UH 1.57A 280 MOHM
Fitxak: SCR105B-820.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCR105B-820ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCR105B-820 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 82UH 1.57A 280 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145230 pcs Datuen fitxa SCR105B-820.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.413" L x 0.374" W (10.50mm x 9.50mm)
estali Shielded Series SCR105B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52kHz
induktantzia 82µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 82µH Shielded Inductor 1.57A 280 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 280 mOhm Max Uneko balorazioa 1.57A
Uneko - Saturazioa 790mA