SCPS9050-R10
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCPS9050-R10
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 10NH 28A 350 MOHM SMD
Fitxak: SCPS9050-R10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCPS9050-R10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCPS9050-R10 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 10NH 28A 350 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198992 pcs Datuen fitxa SCPS9050-R10.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.283" L x 0.264" W (7.20mm x 6.70mm)
estali Shielded Series SCPS9050
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1MHz
induktantzia 10nH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 10nH Shielded Inductor 28A 350 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 350 mOhm Max Uneko balorazioa 28A
Uneko - Saturazioa 50A